Apie mus

 Įmonė savo istoriją skaičiuoja nuo 1945 m. Ilgainiui ji plėtėsi ir po daugybės reorganizavimų, 2003 m. pertvarkyta į UAB „ Šilutės automobilių keliai“
Bendrovė atlieka visus kelių ir gatvių tiesimo bei remonto darbus, gamina asfaltbetonio ir betono mišinius. Įmonėje dirba virš 100 darbuotojų, sezono metu papildomai įdarbinama dar apie 30 darbuotojų.
Kokybiškam ir savalaikiam darbų atklikimui įmonėje sukurta atitinkama materialinė- techninė bazė: asfaltbetonio gamybos, pagalbinės gamybos bei autotransporto padaliniai, mechaninės dirbtuvės. Bendrovė eksploatuoja nuosavus smėlio ir žvyro karjerus.
Siekdama išlikti kelių tiesimo rinkoje, įmonė kasmet atnaujina techniką, rekonstruoja gamybinius pastatus, naudoja ir diegia moderniausias kelių tiesimo ir priežiūros technologijas, kurios leidžia tiesti kelius ir statyti bet kokio masto ir sudėtingumo objektus, bei pelnyti užsakovų pripažinimą.
UAB „ Šilutės automobilių keliai“ įdiegta ir nuolat tobulinama kokybės vadybos sistema EN ISO 9001:2015, aplinkos vadybos sistema EN ISO 14001:2015, darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema ISO 45001:2018.

© Visos teisės saugomos, Šilutės keliai